Recenzia Brokerskej spoločnosti Goldenburg Group

Recenzia Brokerskej spoločnosti Goldenburg Group Logo

Review

Pros

·       Prepracovaná edukácia

·       Zrozumiteľné varovania a dobrý risk management

Cons

·       Množstvo poplatkov za každú možnú službu

Summary

Goldenburg Group je licencovaná spoločnosť kontrolovaná Cyperskou komisiou pre burzu a cenné papiere (CySEC) s CIF licenciou číslo 242/14 poskytujúca obsiahle investičné služby.

Obsah recenzie Goldenburg Group

1. Registrácia účtu, vklady a výbery

2. Obchodná platforma brokera

3. Inštrumenty k obchodovaniu

4. Poplatky

5. Média

6. Hodnotenie

1. Registrácia účtu, vklady a výbery

Tieto informácie nie sú ľahko a rýchlo prístupné na internetovej stránke spoločnosti. Právne informácie ako napríklad Upozornenie na riziká, Oznámenie o ochrane osobných údajov, Obchodné podmienky, alebo Informácie o spoločnosti sa dajú dohľadať v sekcii "Právne" (v hornom menu webovej stránky). V prípade záujmu, odporúčame kontaktovať spoločnosť . Kontaktné informácie nájdete tu.

2. Obchodná platforma brokera

Investori obchodujú na platforme MetaTrade 5, ktorá je určená ako pre začiatočníkov, ktorí ocenia jednoduchosť komplexnej platformy, tak aj pre skúsených investorov, ktorí môžu využiť pokročilých nástrojov k tvorbe investícií.

UASrOVtUBBmfhhTp-metatrade5

3. Inštrumenty k obchodovaniu 

Klienti majú prístup napríklad k FX, akciám, komoditám či indexom ponúkajúcim mnoho finančných nástrojov.

4. Poplatky

Goldenburg Group požaduje poplatky za spready, komisionálny poplatok, poplatok za neaktivitu, za držanie Pozície počas noci, alebo správu portfólia.

goldebrug group edukace

5. Média

·       Facebook

·       Twitter

·       LinkedIn

·       Website

6. Hodnotenie 

Webové stránky sú veľmi prehľadné, jediným mínusom je menšie množstvo informácií v porovnaní s webovými stránkami ďalších brokerov a stránky nie sú dostupné v slovenskom jazyku. Na druhú stranu je ľahké sa na stránkach rýchlo zorientovať a jednotlivé sekcie sú logicky radené. Webové stránky brokera ponúkajú aj vzdelávanie investorov, a to tu.

Brokera ocenia aj začínajúci obchodníci, čo je rozhodne veľké plus. Výhodou sú tiež možnosti obchodovania, ktoré broker ponúka - klienti sa dostanú napríklad k FX, akciám, komoditám či indexom.

Zdielať tento článok na Twitter Linkedin Facebook

Overview

Spoločnosť Goldenburg Group Limited poskytuje komplexné investičné služby, ktorá funguje pod dohľadom Cyperskej komisie pre cenné papiere a burzy (CySEC) s licenčným číslom CIF 242/14. Prevádzkovateľ brokera je vedený v evidencii ČNB a je zároveň zaregistrovaný pod menom eTrader.

Zakladné parametre

Minimálny vklad: 100 USD

Páka:

Platforma: MetaTrader 5

Spready od: 3 pip

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Upozornenie na riziká: Obchodovanie s menami a s nástrojom „Contracts for Difference“ (CFD) je značne špekulatívne a vyznačuje sa významným rizikom straty. Toto obchodovanie nie je vhodné pre všetkých investorov. Pred zahájením obchodovania sa preto uistite, že týmto rizikám plne rozumiete.